DYREKCJA I NAUCZYCIELE

• mgr Marcin Płachciński

Język angielski:

• mgr Anna Wiślańska-Dohnal

Mgr Anna Wiślańska-Dohnal anglistka, geograf. Uczę bo lubię a lubię bo mam kontakt z młodzieżą, mogę się rozwijać, pokonywać przeszkody, motywować siebie i innych do działania. Moje pasie: podróże bliskie i daleki, dobra książka, zwierzęta, fotografia. Nie lubię arogancji i przerostu papierkowej roboty.

Język niemiecki:

• mgr Piotr Kwiatkowski

Nazywam się Piotr Kwiatkowski. Jestem nauczycielem języka niemieckiego. Interesuję się teatrem, literaturą i poezją niemieckojęzyczną. W wolnych chwilach wędruję po górach.

Matematyka:

• mgr Lidia Gołębiewicz
  • mgr Roger Ziomek

Informatyka:

• mgr Roger Ziomek

Mgr inż. Roger Ziomek – nauczyciel matematyki i informatyki, certyfikowany trener i egzaminator CS/IT. Z zamiłowania meloman, podróżnik i fotograf, od czasu do czasu – naukowiec i programista. Lubi rozwiązywać krzyżówki sam, a zadania (nie tylko matematyczne) – w grupie z uczniami. Może rozmawiać z dziećmi godzinami na tematy poważne i niepoważne, zna swoich uczniów. Zawsze dotrzymuje danego słowa – wszystkich ludzi traktuje równo stosując zasadę wzajemności. Od gier komputerowych woli tradycyjne gry planszowe (warcaby, szachy, Mistrz Logiki) oraz grę na tradycyjnych instrumentach klawiszowych (fortepian i fisharmonia). Dobrze się sprawdza w rodzinie jako kierowca i przewodnik turystyczny po krajach UE.

Fizyka:

• mgr Maria Mańkowska

Chemia:

• mgr Joanna Łukasik

Uwielbiam UCZYĆ CHEMII aktywizując uczniów i dając im możliwość doświadczać różnych przemian chemicznych utożsamiając się z myślą Konfucjusza: ,,Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam, pozwól mi zrobić a zrozumiem.” Moje hobby to śpiewanie, gra na instrumentach muzycznych, nawiązywanie relacji międzyludzkich i pielęgnowanie przyjaźni. Jestem szczęśliwa mogąc uczestniczyć w MISJI EDUKACJI MŁODZIEŻY kierując się myślą Jana Pawła II: ,,Każdy człowiek, każde dziecko jest słońcem, które wschodzi. Dzieci są : nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”

• mgr Izabella Maik-Żukowska

Biologia:

• mgr Ewa Giernacka

Jestem nauczycielką biologii. W mojej pracy staram się, aby każdy dzień, każda lekcja była pełna satysfakcji zarówno dla mnie, jak i dla uczniów. Biologia to nie tylko nauka, to przygoda, dzięki której uczniowie mogą lepiej poznać otaczający świat.

Geografia:

• mgr Maria Mańkowska
  • mgr Anna Wiślańska-Dohnal

Plastyka:

• mgr Patrycja Zboralska-Staszak

EDB:

• mgr Magdalena Napierała

WF:

• mgr Mateusz Kowal

Wychowanie do życia w rodzinie:

• mgr Hanna Mielcarek-Zachciał

Podstawy przedsiębiorczości: