26 czerwca 2026 r. uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 PSP i PLO godz. 9:00 Msza Święta w Kaplicy Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo. Po Mszy Świętej uroczystość w holu szkoły.
Uczniów obowiązuje szkolny strój galowy.