W dniu słonecznym 17 VI 2026 radośni licealiści udali się do kina „Helios” wraz z opiekunami. Obejrzeliśmy animowany film o najnowszej historii zabawek i ich problemach z technologią cyfrową XXI wieku. Tę technikę „kręcenia filmów” wychowawca klasy drugiej poznał 25 lat temu, oglądając film pt. „Shrek”. Nastroje młodzieży można zaobserwować na naszych zdjęciach – również wykonanych cyfrowo. Frekwencja wyniosła 50%, ale w przyszłym roku szkolnym będzie nas więcej!



