Uczniowie klasy I liceum brali udział w wycieczce szkolnej do Szklarskiej Poręby. Podczas wędrówek górskich wspięli się na Sokolik, Śnieżkę oraz odwiedzili ruiny Zamku Chojnik. Dla rozrywki wieczorem można było pograć w kręgle. Program był napięty więc czas upłynął dość szybko.
































