Kiermasz świąteczny.
Pięknie udekorowany hol, kolorowe stoiska, gwar, a to wszystko w świątecznej atmosferze, przy dźwięku kolęd i pastorałek. Tak wyglądała nasza szkoła w środę 15 grudnia, właśnie wtedy odbywał się kiermasz świąteczny. To był wyjątkowy dzień. Już od wczesnych godzin porannych na holu szkoły było słychać gwar przygotowań do tego wydarzenia. Każda klasa stworzyła stoisko na którym sprzedawane były produkty, które w większości własnoręcznie wykonali uczniowie i ich rodzice. Świąteczne ozdoby, losy z niespodzianką, ciasta, gofry, a nawet wata cukrowa to i nie tylko to można było nabyć na naszym kiermaszu. Było pięknie, wesoło i wyjątkowo, a to wszystko w szczytnym celu. Część zarobionych pieniążków, klasy przeznaczają na pomoc osobie potrzebującej.