Po czasie pandemii wróciliśmy do tradycji organizowania spotkań integracyjno-formacyjnych dla uczniów klas pierwszych. Tym razem dzięki gościnności Chrystusowców mogliśmy spędzić czas w wyjątkowym i uroczym miejscu w pałacu w Mórkowie.  Spotkanie było bardzo owocne nie tylko dla uczniów i wychowawców, lecz także dla zaproszonych gości i prelegentów. Jesteśmy wdzięczni ks. doktorowi Pawłowi Jasinie SChr, który zadbał o każdy szczegół naszego pobytu. Młodzież i wszyscy uczestnicy na długo zapamiętają wspaniałe konferencje , rozmowy, wspólną modlitwę i udział w Mszach Świętych, wędrówki po okolicy i na grzybobranie, ognisko, rozgrywki sportowe, pyszne owoce z sadu i niespotykaną życzliwość braci Chrystusowców.  Dużym powodzeniem cieszył się także warsztat dr Iwony Roszkiewicz z zakresu savoir-vivre. Wszystko to stworzyło niepowtarzalny klimat za którym już wszyscy tęsknimy, a uczniowie dopytują o kolejny wyjazd do tego wspaniałego miejsca i braci tam posługujących.